אודות המשרד

משרד עורכי דין שמואל מישוק מעניק שירותים משפטיים בתחומי המיסוי העירוני על סוגיו.

תחום המיסוי העירוני כולל מספר רחב של נושאים ומשרדנו מתמחה בהפחתת אגרות והיטלי פיתוח, הפחתת ארנונה, התמודדות עם חיובי מים וביוב, הפחתת היטלי השבחה, ניהול תובענות ייצוגיות ובשנים האחרונות משרדנו מוביל בתחום של הפחתת חיובים בגין שפכים חריגים ואסורים.

המשרד מהווה כמשרד בוטיק ייחודי אשר מעניק בראש ובראשונה לקהל לקוחותיו שירותים משפטיים אישיים ברמה גבוהה, כאשר המטרה היא להשיג חסכון כספי מרבי על ידי הבנת תחום המיסוי העירוני וכך גם הבנת צרכיו המיוחדים של הלקוח.

 

כדי להשיג מטרה זו, אנו מוצאים לנכון לשאוף לחתור, ללמוד ולהבין את הרצון, את היעד ואת ההעדפה של הלקוח, כמו גם למצוא את האתגר הניצב בכל תיק ולמצותו דרך זווית חשיבה פשוטה וייחודית.

לכן ההתקשרות עמנו נעשית על בסיס הצלחה והתמורה שלנו נגזרת מהחיסכון שהושג, כך שאופי העבודה מציב אותנו בזיקה ישירה להצלחתו של הלקוח ובכלל זה קושר אותנו באינטרס משותף להשגת התוצאה הטובה ביותר.

משרדנו דוגל בתפיסה, כי מקצוענות משיגה הבנה ופשטות, ובתחום המיסוי העירוני המורכב אנו בוחנים בכל עת רעיונות שונים, חדשנות ויצירתיות.

המשרד מנהל מאות תיקי ליטיגציה בתחום המיסוי העירוני בהיקף של מאות מיליוני שקלים, ושותף למספר רב של הלכות מנחות בתחום זה ובשנים האחרונות אף צבר ניסיון מרובה בטיפול בתובענות ייצוגיות להשבת תשלומי חובה שונים ששולמו לרשויות בחריגה.

כחלק מהמקצוענות אנו מוצאים לנכון להיות מעורבים באופן צמוד עם לקוחותינו, ולנצח על צוות משרד איכותי ויועצים חיצוניים מקצועים, יצירתיים ומיומנים בכדי לגבש אסטרטגיה שבסופה תניב מקסימום חיסכון ותוצאה נכונה.

אנו תקווה שהמידע שמרוכז באתר זה יקל עליכם וייתן מענה הולם

בברכה

שמואל מישוק, עו”ד

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו
דילוג לתוכן